Mramorový set + Dáreček

Akce Novinka Tip
Mramorový set + Dáreček
2 250 Kč –20 %

 

Chcete dopřát chvilku luxusu v koupelně i s někým ze svých blízkých? Pak je pro Vás ideální koupelnový set, ke kterému navíc dostanete jako překvapení krásný dárek. A z čeho je set složen? Součástí je krásná ručně vyráběná mistička na mýdlo, luxusní dávkovač na tekuté mýdlo a kamenný pohár na zubní kartáčky.

Přidáme Vám navíc překvapení zdarma!

1 799 Kč
Skladem

Krásná ručně vyráběná mistička na mýdlo, která upoutá dokonale oblým tvarem a hladkými liniemi. Mistička je vyrobená z bračského kamene Zečevo, který je jedinečný svým výrazným žilkováním. Žíly se klikatí po povrchu dohladka leštěné mističky, jejíž lesk zvýrazňuje kontrast mezi tmavými linkami a bílým podkladem.
Rozměry mističky: 13cm x 13cm.

Do setu dále patří luxusní dávkovač na tekuté mýdlo také z kamenne Zečevo, který je zajímavý zřetelnými tmavými liniemi minerálů. Dávkovač je proveden ve vysokém lesku, díky kterému vynikne jeho originální zbarvení. Pumpička dávkovače je vyrobená z nerezové oceli a ručně připevněná k kamennému tělu dávkovače. Pumpička má otočnou hlavici.Rozměry dávkovače: 15cm x 5cm

Součástí je také kamenný pohár na kartáčky na zuby, na které jsou patrné výrazné tmavé linie minerálů. Vyrobena je také z kamenne Zečevo. Každý pohár je ručně a s láskou vyráběný a leštěný.

 

Kód Kód: 171
Kategorie: Doplňky