O Stone Imperial

5 důvodů, proč si vybrat Stone Imperial a mramor z Brače:

 1. Jedná se o unikátní druh mramoru s velmi jedinečnými vlastnostmi.

2. Bračský mramor obdivovali již starověcí Římané, kteří oceňovali jeho kvalitu.

3. Pečlivou ruční prací se z něj dá vytvořit opravdu jakýkoliv interiérový a exteriérový prvek nebo obklad. 

4. Mramor z ostrova Brač je stavební kámen Bílého domu ve Washingtonu, Diokleciánova palácu ve Splitu, a zdobí parlament ve Vídni a Budapešti a také ho naleznete v hotelu Panorama v Praze.

5. Bračský mramor se hodí na výrobu drobné keramiky, přes obklady a sochařství, až po kompletní stavby budov.

 

  • Nabízím vám špičkovou práci se vzácným a mimořádně krásným druhem mramoru. Jako jediný dodavatel z České a Slovenské republiky mám přímý kontakt s kamenolomem na Brači. Žiji na ostrově Brač již několik let a osobně každý den navštěvuji kamenolom, ve kterém vybírám ty nejlepší kusy kamene pro naší klientelu. Díky mým přísným kritériím získávám pro klienty to nejkvalitnější z bračského kamene a produktů z něj. Při každé zakázce totiž osobně kontroluji výběr materiálu a ke klientovi se vždy dostane jen 100% kvalita. 

 

  • Díky mé přímé spolupráci s bračským kamenolomem Vám nabízím i výhodnou cenu. Proto je tento unikátní a luxusní mramor dosažitelný nejen pro ty nejbohatší, kteří jej však rádi využívají při svých projektech.

 

  • Bračského kamene si místní lidé velice cení a zacházejí s ním s úctou. Jakožto kameník jsem objevil úžasné vlastnosti a kresby bračského kamene a dokázal jsem z něj začít tvořit i jiné produkty, než famózní obklady a dlažby. 

  • Mramor je zpracováván poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů. Jsem schopný dodat cokoliv podle vašeho přání – parapety, obklady, dlažby, umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy i drobnou užitkovou a dekorativní keramiku. Představivosti se meze nekladou. Pro náročné klienty jsme schopni dodat kámen pro stavbu sloupů, soch, ale i celých domů.

  • Chcete poradit? Zajímají vás podrobnosti? Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Napište mi, rád zodpovím všechny vaše dotazy.
Grafický návrh vytvořil a pro Shoptet nakódoval Tomáš Hlad.