Proč Já ?

Nabízím vám špičkovou práci se vzácným a mimořádně hezkým druhem mramoru. Jako jediný dodavatel z České a Slovenské republiky mám přímý kontakt s kamenolomem na Brači. Vzhledem k tomu, že v Brači žiji, osobně každý den navštěvuji kamenolom a vybírám ty nejlepší kusy kamene pro mé klienty. Spokojenost zákazníka je pro mě na prvním místě a díky mým dobrým vztahům s vedením kamenolomu i dělníky můžu zaručit dodání toho nejkvalitnějšího z bračského kamene a produktů z něj. Při každé zakázce osobně kontroluji výběr materiálu a nenabídnu vám nic, co by neodpovídalo mým vysokým nárokům.


Je smutnou realitou, že mnohé firmy, které se svými dodavateli komunikují pouze na dálku, dodávají velmi často mramor nekvalitní či esteticky nevyhovující – to se vám u mě rozhodně nestane. Proto vždy pečlivě vybírejte, od koho si obklady či jakékoliv podobné výrobky objednáte. Díky mé dlouhodobé spolupráci s bračským kamenolomem vám také mohu nabídnout  velmi výhodnou cenu.


Bračského kamene si místní lidé velice cení a zacházejí s ním s úctou. Zamiloval jsem si ho i já a je mi potěšením předvést vám to nejlepší z něj. Mým cílem je dodávat precizní výrobky v perfektní kvalitě za dobrou cenu.
Mramor zpracovávám poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů.
Bračský mramor má velmi dobré užitné vlastnosti a dobře se opracovává. Jsem schopný dodat cokoliv podle vašeho přání – parapety, obklady, dlažby, umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy i drobnou užitkovou a dekorativní keramiku.
Chcete poradit? Zajímají vás podrobnosti? Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Napište mi, rád zodpovím všechny vaše dotazy.